Strony pozycjonujące


Aby zaistnieć w internecie można stworzyć witrynę firmową, która informowałaby klientów o usługach i produktach ofertowanych przez Twoją firmę. Stworzenie i utrzymywanie takiej witryny wiąże się z kosztami i pewnym jest że chcemy aby tak zainwestowane środki wcześniej lub później zaowocowały. Najważniejszą kwestią wtedy pozostaje ropropagowanie witryny, aby potencjalni klienci szybko i łatwo mogli ją znaleźć. Temu celowi mają służyć linki sponsorowane.

Linki sponsorowane są szeroko rozpropagowane w dużych portalach internetowych i są nastawione bezpośrednio na kliknięcie zainteresowanego interauty w link sponsorowany, wyświetlany najczęsciej obok wyników wyszukiwania wyszukiwarki. Inną z form promocji w internecie są banery i buttony reklamowe - są to graficzne reklamy mające na celu zachęcić swoją treścią do kliknięcia przez internautę a co za tym idzie do odwiedzenia reklamowanej witryny.

Obie te formy - linki sponsorowane w wyszukiwarkach oraz banery reklamowe wiążą się z ponoszeniem kosztów i są ograniczone czasowo. Przynoszą bardzo często wymierne efekty w postaci zwiększonego ruchu na reklamowanej witrynie jednak zwiększony ruch jest ograniczony czasowo. Trwa tak długo jak długo opłacane są linki i banery reklamowe. Ponadto duży odsetek internautów nie chce klikać na linki i banery reklamowe i szukają interesujących ich informacji pośród naturalnych wyników wyszukiwania, traktując linki reklamowe jak reklamy telewizyjne, których przecież nikt nie znosi i jeśli może to je omija.

Linki sponsorowane i strony pozycjonujące to dobra inwestycja zarówno dla znanych już firm, jak i tych wchodzących na rynek. Grunt w tym, aby jedni i drudzy zdobywali coraz więcej klientów.

Niniejsza strona została stworzona w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na linki sponsorowane wspomagające naturalne wyszukiwanie wyszukiwarek takich jak google.

Cena - cennik

Abonament miesięczny 10 PLN netto.

Cena obejmuje:

  • Wykonanie strony pozycjonującej.
  • Umieszczenie na stronie pozycjonującej treści przekazanej przez zamawiającego.
  • Optymalizacja dostarczonej treści pod kątem wyszukiwarek.
  • Umieszczenie witryny w stworzonej subdomenie domeny e-linki.pl np: http://www.twoja_fraza_kluczowa.e-linki.pl .
  • Pozycjonowanie strony pozycjonującej.
  • Utrzymanie strony pozycjonującej (hosting).

Kontakt

ARES S.C.
Jasionna 36
99-417 Bolimów
tel. + 48 606 375 463
tel. + 48 603 083 256
biuro @ e-ares.pl
http://www.e-ares.pl


Szukaj

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!